КиївРада-2018 або наведення порядку "по-київськи"

КиївРада-2018 або наведення порядку "по-київськи"

Фактично під завісу 2018 року, разом з Президентом України та введеним військовим станом, Київська міська рада разом з КМДА та громадою вирішила таки "розірвати ефір" реальними діями та розглядом резонансних питань, які роками тягнулись без будь яких реальних перспектив але наразі тривають неймовірно активні процеси і це є добре. Андріївський узвіз, Музей на Поштовій площі, Екопарк Осокорки, ці питання надскладні, як в юридичній площині, так і в соціальній та іншому. Ці три питання об'єднали культурну спадщину, природу, археологію, архітектуру, містобудування і навіть шляхово-транспортні питання увійшли в цей кейс! 

На жаль вірогідність того, що Екопарк Осокорки внесуть до порядку денного доволі мала але все може бути, тому важливо бути готовими до будь яких несподіванок. Ми всі розуміємо, що таке близько 500 інвесторів, але все ж таки, якщо вони справжні інвестори, чому не роблять висновків ?! Інформації вистачає, тому, все розуміючи йдуть на ризик. Чого тоді нервувати ?!

Моя особиста думка, якщо йде мова про таку величезну територію, а там не тільки пісок, як деякі люди вважають, потрібно підіймати питання до створення національного ландшафтного парку спочатку на комітетах, в кулуарах а потім на пленарному засіданні Верховної Ради України! Виходити на загальнодержавний, а потім на міжнародний рівень! Я впевнений, що Екопарк Осокорки буде створено!

 

Вже з ранку розпочнеться чергове пленарне засідання Київської міської ради вже завтра, під час якого скоріш за все, буде розглянуто проект рішення Київської міської ради «Про розірвання договору оренди земельної ділянки, укладеного між Київською міською радою та приватним підприємством «МАРКОН» для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту на Андріївському узвозі, 14-16 у Подільському районі м. Києва від 13.04.2006 №85-6-00272» за поданням заступника голови Київської міської державної адміністрації О. Спасибка, директора Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) П. Оленича (ПР-18624, кадастрова справа А-26232, доручення заступника міського голови – секретаря Київської міської ради від 19.11.2018 №08/231-4167/ПР). Дивна річь але схожий проект рішення, в основу якого було покладено місцеву ініціативу киян, яка зібрала понад 3000 підписів було прийнято з правками у другому читанні ще 21.06.2018 року! Як один з ініціаторів місцевої ініціативи я звернувся до комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, нижче текст з порядку денного засідання ПК від 27.11.2018 року.

До постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування надійшло звернення представника ініціаторів місцевої ініціативи В. Білецького від 21.11.2018 вх. №08/Б-5197 щодо надання інформації та проханням включити в найближчий порядок денний засідання постійної комісії питання виконання ПП «Маркон» пп. 1.2 рішення Київської міської ради від 21 червня 2018 року № 969/5033 в частині приведення об`єкта будівництва у відповідність до вимог режимів використання території та охоронних зон пам`яток (внесення змін у проектну документацію в частині обмеження висотних параметрів у межах висоти прилеглої традиційної забудови).  

Відповіли, що в новому проекті рішенні, враховано та деталізовано декілька важливих обставин, яких не було в рішенні від 21.06.2018 року і враховуючи вже підписане,чинне рішення Київської міської ради подано було саме такий проект рішення.

Повертаючись до нашого #МонстрНаАндріївськомуУзвозі зазначу, що про будівництво на Андріївському Узвозі,14-16 писали всі, посилання на розгорнуту статтю та декілька відео матеріалів надаємо: 

- Чому «НІ» готелю на Андріївському узвозі? Чому такий будівельний ажіотаж на одній маленькій вулиці?

 -Готель «по-київськи»

 -Ексклюзивне інтерв'ю Віталія Білецького про взаємозв'язок сторін та суті конфлікту

 - Ольга Рутковська про попередні акції громади Андріївського узвозу проти забудов

 немає сенсу все повторювати але зверніть увагу на важливу деталь,а саме порівняйте висоту будівлі згідно проекту ( 29.775 метри) та нагадаю, що говорить директор ПП "МАРКОН".про 27 метрів але все одно не лізе, тому що обмеження по висоті,по тій частині ділянки, 9 метрів! А обіцяв нам пан Павлюк, прибрати АЖ ОДИН ПОВЕРХ, на що ми звісно не погодились...

 

Сподіваємось, що те, що ви бачите на цих картинках ніколи не з'явиться на Андріївському Узвозі, принаймні ми зробимо все для цього. 

До зустрічі в кулуарах!