Можна дозвіл для будівництва на забрудненій радіацією землі? Можна, але гроші вперед!

Можна дозвіл для будівництва на забрудненій радіацією землі? Можна, але гроші вперед!

ДАБІ продовжує видачу скандальних дозволів на будівництво.

Цього разу 25.11.2020 дозвіл видано ТОВ «Європейські інженерні системи» на будівництво офісно - житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Березняківській, 29 у Дніпровському районі м Києва.
https://e-construction.gov.ua/permits_doc_detail/2450255981506987732

Згідно з Публічною кадастровою картою України, земельна ділянка  8000000000:90:140:0045 призначена для іншої комерційної діяльності для будівництва, експлуатації та обслуговування офісного будинку.
А згідно з Генпланом Києва – це територія громадських будівель і споруд.
Тобто ділянка не передбачає житлового будівництва.

Розміщення 223 квартир дає підстави стверджувати, що це виключно житловий будинок, а приставка «офісно» у назві об’єкта зроблена з метою обійти вимоги містобудівного законодавства.  
Що повинно насторожити майбутніх інвесторів (!).

Але це все просто дитячій лепіт, таких об'єктів безліч! А от далі вже факти, які свідчать про те, що дії Король та Сергієнка направлені на повільне вбивство людей!!!

Основним фактом, який би мав зупинити видачу дозволу на житло, є те, що згідно з містобудівними умовами та обмеженнями, ділянка потрапляє в зону забруднення ґрунтів Цезієм – 137!!!

Чим керувалася Король (виконуючи вказівку Сергієнка) при видачі такого дозволу питання риторичне. Певно розміром не правомірної вигоди, яку отримала?
Як кажуть гроші не пахнуть, тим більше що радіація немає запаху...

З такими темпами Король виконуючи завдання свого боса Сергієнка задля збагачене їх покровителів видадуть дозвіл на будівництво житла прямо на ядерному реакторі чи в саркофазі ЧАЕС(((

P.S. Цікаво сама Король жила б у квартирі такого будинку, вона ж давно хоче окреме житло?

Дабівська жизня

Советника главы Дарницкой районной администрации задержан на взятке в 650 тысяч гривен

Следствием установлено, что задержанное должностное лицо, вступив в сговор с другими чиновниками Дарницкой РГА, образовали коррупционную схему получения неправомерной выгоды от субъектов предпринимательской деятельности за предоставление антиконкурентных преимуществ и создание благоприятных условий для победы в процедурах закупок, проводимых Дарницкой РГА за государственные средства.

Правоохранители вскрыли все коррупционные схемы Кличко

Правоохранители обнаружили доказательства масштабной коррупционной системы, которая работает в администрации Кличко в Киеве и отмывает миллиарды бюджетных средств. Это прецедент в масштабах страны.