Благодійний концерт "Rock-Покрова: Плечем до плеча! Ми з тобою!" відбувся в Арт-сквері Василя Сліпака

Благодійний концерт "Rock-Покрова: Плечем до плеча! Ми з тобою!" відбувся в Арт-сквері Василя Сліпака

14 жовтня 2020 року в Арт-сквер імені Василя Сліпака, що на Андріївському Узвозі, за підтримки НВР "Правий сектор" відбулася благодійна концертна програма, присвячена Дню захисників України. Організатором концерту виступило ГО "Музичний батальйон". На честь героїв лунали пісні, народженні в АТО, пісні, які безліч разів виконувалися на фронтах російсько-української війни. Про це повідомляється на офіційній сторінці "Правого сектору" у Facebook.

В концерті взяли участь українські співаки та гурти, а саме Поль Манондіз, Дмитро Лінартович, Живосил Лютий, Олекса Бик, Анатолій Варченко, Сергій Файфура, гурт "Телері". Хедлайнером концерту став гурт "Нумер 482".

Під час концерту #Музбат відзначив українських співаків, які під час війни підтримують наших захисників на фронті, власною нагородою.

13 листопада 1918 року проголошено створення ЗУНР

13 листопада 1918 р. було затверджено Конституційні основи новоствореної держави — «Тимчасовий основний закон про державну самостійність українських земель колишньої Австро-Угорської монархії», згідно з яким вона отримала назву «Західноукраїнська Народна Республіка».

Всеукраїнський пікет "Геть кремлівські пазурі від української літератури"

Мета акції - вимога відставки виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета, а також проти скасування ЗНО з української літератури для негуманітарних спеціальностей