Благодійний концерт "Rock-Покрова: Плечем до плеча! Ми з тобою!" відбувся в Арт-сквері Василя Сліпака

Благодійний концерт "Rock-Покрова: Плечем до плеча! Ми з тобою!" відбувся в Арт-сквері Василя Сліпака

14 жовтня 2020 року в Арт-сквер імені Василя Сліпака, що на Андріївському Узвозі, за підтримки НВР "Правий сектор" відбулася благодійна концертна програма, присвячена Дню захисників України. Організатором концерту виступило ГО "Музичний батальйон". На честь героїв лунали пісні, народженні в АТО, пісні, які безліч разів виконувалися на фронтах російсько-української війни. Про це повідомляється на офіційній сторінці "Правого сектору" у Facebook.

В концерті взяли участь українські співаки та гурти, а саме Поль Манондіз, Дмитро Лінартович, Живосил Лютий, Олекса Бик, Анатолій Варченко, Сергій Файфура, гурт "Телері". Хедлайнером концерту став гурт "Нумер 482".

Під час концерту #Музбат відзначив українських співаків, які під час війни підтримують наших захисників на фронті, власною нагородою.

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради, націоналісти з партій "Правий сектор" та "Свобода" - ближче до кінця порядку. "Щасливий" номер 13 отримала партія "За майбутнє".

На Виноградорі кандидату в мери Києва від ОПЗЖ Олександру Попову не раді!

Кандидат в мери Києва від ОПЗЖ Олександр Попов намагався провести зустріч з виборцями на Виноградарі. Завдяки ветеранам і членам НВР "Правий сектор" дебатів не вийшло.