Благодійний концерт "Rock-Покрова: Плечем до плеча! Ми з тобою!" відбувся в Арт-сквері Василя Сліпака

Благодійний концерт "Rock-Покрова: Плечем до плеча! Ми з тобою!" відбувся в Арт-сквері Василя Сліпака

14 жовтня 2020 року в Арт-сквер імені Василя Сліпака, що на Андріївському Узвозі, за підтримки НВР "Правий сектор" відбулася благодійна концертна програма, присвячена Дню захисників України. Організатором концерту виступило ГО "Музичний батальйон". На честь героїв лунали пісні, народженні в АТО, пісні, які безліч разів виконувалися на фронтах російсько-української війни. Про це повідомляється на офіційній сторінці "Правого сектору" у Facebook.

В концерті взяли участь українські співаки та гурти, а саме Поль Манондіз, Дмитро Лінартович, Живосил Лютий, Олекса Бик, Анатолій Варченко, Сергій Файфура, гурт "Телері". Хедлайнером концерту став гурт "Нумер 482".

Під час концерту #Музбат відзначив українських співаків, які під час війни підтримують наших захисників на фронті, власною нагородою.

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»