Інтерактивний семінар на тему мотивацій та відповідальності залучення приватних ініціатив та інвестицій в об’єкти нерухомої культурної спадщини

Інтерактивний семінар на тему мотивацій та відповідальності залучення приватних ініціатив та інвестицій в об’єкти нерухомої культурної спадщини

Друзі, в ході Першої панельної дискусії "МОНЕТИЗАЦІЯ, ЯК СПОСІБ ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ" ви висловлювали необхідність проведення СПЕЦІАЛЬНИХ ЕКСПЕРТНИХ СЕМІНАРІВ на теми мотивацій та відповідальності залучення приватних ініціатив та інвестицій в об’єкти нерухомої культурної спадщини.

Раді повідомити вам, що за підтримки Українського товариства охорони пам'яток історії та культури, Центру пам'яткознавства НАНУ, медійної платформи Укрмедіа 24.02.2018 р. в галереї "Печерська" (Київ, вул. Лаврська, 9, корп.19, 2-й поверх) о 12.00 розпочнеться авторський інтерактивний семінар з вказаної актуальної проблематики.

Отже, запрошуємо всіх зацікавлених до участі в інтерактивному семінарі: "МОНЕТИЗАЦІЯ КУЛЬТУРИ - ШЛЯХ ДО ЗБЕРЕЖЕННЯ СПАДЩИНИ": хто дає і чому? де шукати і що обіцяти? як взяти та не заборгувати?"

Відповіді на ці та інші питання дає Гріза Віктор Анатолійович, заслужений працівник культури, кандидат історичних наук, керівник проекту Дому-музею Ігоря Сікорського.

До обміну думками та напрацюваннями запрошуються представники галузі культурного менеджменту та пам'яткоохоронної справи.
Радо вітається участь студентства!

Реєстрація за посиланням:
https://goo.gl/forms/uoujrj71UNfoWSLx2 
Тривалість семінару до 14.00.

За довідками звертатись звертатись за тел.:
+38(050)220-19-21; +38(067)985-72-02