"Зірки Кремля на плечах"

"Зірки Кремля на плечах"

У четвер, 8 жовтня в 11-00 біля клініки Eurolab (вулиця Солом'янська, 11A) представники партії "ПРАВИЙ СЕКТОР" заслужено оцінять діяльність її власника, кандидата на пост мера Києва, голови партії свого імені Андрія Пальчевського.

Про це повідомляють у пресслужбі НВР "Правий сектор".

"ПРАВИЙ СЕКТОР" неодноразово заявляв про неприпустимість участі в політичному житті України відкритих ворогів і агентів Москви, подібних Пальчевському.

Нагадаємо, що Пальчевський:

  • Закінчив "ГРУшний" Військовий інститут іноземних мов в Москві
  • Балотувався в російську Державну Думу
  • Отримав український паспорт темними шляхами незрозуміло за які заслуги (в ЗМІ неодноразово стверджували, що від російського паспорта він так і не відмовився)
  • Його клініка Eurolab створена на непрозорі гроші, сервер системи управління клінікою знаходиться в Москві, і, не виключено, що контролюється ФСБ.
  • Регулярно виступає на каналах Медведчука з відкритою антиукраїнською позицією, заявляючи про "громадянську війну в Україні", "братські народи" і інший інформаційне сміття, яким пичкає українців кремлівська пропаганда.

Пальчевський - відкритий і відвертий агент Москви, що рветься до влади в Києві. "ПРАВИЙ СЕКТОР" оцінить агентурну роботу Пальчевського на Кремль і вручить йому заслужену нагороду - погони офіцера ФСБ. Кияни повинні знати про заслуги перед Москвою "Кремлівського Штріліца" Андрія Пальчевського!